Pop Música Gratis

Pop Música Gratis 1.2

Dla wszystkich fanów muzyki pop nową aplikację zrobiliśmy i radia internetowego z najgorętszych chłodny odtwarzania internetowych stacji radiowych pop.

Dla wszystkich fanów muzyki pop nową aplikację zrobiliśmy i radia internetowego z najgorętszych chłodny odtwarzania internetowych stacji radiowych pop.

Dla wszystkich fanów muzyki pop nową aplikację zrobiliśmy i radia internetowego z najgorętszych chłodny odtwarzania internetowych stacji radiowych pop. Wszystkie stacje radiowe są transmisji na żywo i można słuchać bezpośrednio na urządzeniu z systemem Android. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Najlepsza muzyka popularna zawiera najlepsze gatunki muzyczne takie jak muzyka dance, rock & rolla, hip-hopu, a właściwie w każdym stylu muzycznym. Istnieje wiele instrumentów muzycznych z najlepszych, takich jak gitary, perkusji i basie, fortepianie, a następnie wielu instrumentów smyczkowych i wiatrem. Jednym słowem wszystko to, co jest aktualne dzisiaj jest rodzaj muzyki pop. Istnieje wiele przebojów muzyki pop, dokonanych przez międzynarodowych i lokalnych artystów i znanych zespołów. Muzyka pop jest popularny i najbardziej słuchałem w każdym kraju. Wiele stacji telewizyjnych i radiowych emitowane tysiąc piosenki pop codziennie. Daliśmy wszelkich starań, aby ten ostatni pudła z większości stacji radiowych słuchałem muzyki pop dla komórkowego. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać muzyki pop na żywo. Wybierz stacje radiowe kochasz najbardziej, cieszyć się najnowsze hity muzyczne, wiadomości, rozmowy, pokazy, itp Pobierz naszą nową aplikację Pop Muzyka Radia i trzeba będzie najfajniejsze internetowych stacji radiowych w jednym dotknięciem klawiatury w smartfonie.

To jest najlepsza aplikacja radio FM www z najlepszych piosenek z gatunku muzyki pop. Dzięki radia internetowego, będziesz cieszyć się słuchając najlepszych piosenek pop. Czy chcesz pozostać w kontakcie z najnowszych przebojów i cieszyć się oldies i chcesz mieć radio internetowe, które nadającą współczesny, country, rock, pop tańca i Top 40 muzyki, znajdziesz go w tym darmowe Android App. Słuchaj muzyki jazz, folk, klasyka na tych darmowych światowych stacji radiowych. Wszystkie stacje radiowe z tej aplikacji są żywe strumienie. Włącz Internetu na i cieszyć wiele godzin w stylu muzyki lubisz najbardziej. Możesz śpiewać z najbardziej popularnych wokal, można tańczyć, lub po prostu słuchać radia żyć w tle, podczas gdy robisz coś innego.

Jeśli lubisz słuchać radia i mają swoją ulubioną muzykę pop kanału radiowego, wystarczy pobrać aplikację tego radia FM do internetu za darmo, a twoja ulubiona stacja radiowa będzie zawsze z wami. Z aplikacji można pop muzyki słuchanie radia FM online lub częstotliwości radiowych AM i ulubione popularne piosenki na wolne pop radio internetowe, gdy kiedykolwiek chcesz. Słuchaj muzyki online wolnego góry i odpocząć. Setki najpopularniejszych artystów pop i śpiewaków i tysiące wysokiej jakości najlepszych piosenek. Niektóre z najbardziej słuchałem radia pop to: 1LIVE, Antenne Bayern, NDR 2, Bayern 3, 538, 101 FM Sky Radio, N-JOY, SWR1 Baden-Württemberg, FIP, SRF 3, ORF Hitradio O3, Radio Swiss Pop i wiele innych.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowych w określonym czasie aplikacji * Udostępnij przez sieci społeczne * Przycisk Więcej aplikacji do zbadania innych stacji radiowych

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Pop Música Gratis

Download

Pop Música Gratis 1.2